Nabídka kurzů

Podívejte se, jaké akce pro Vás chystáme v nejbližší době:
 

PODZIMNÍ AMBROZIÁDA

Týdenní podzimní prázdniny plné spousty uměleckých zážitků. Práce na divadelních, filmových, muzikálových, tanečních a moderátorských projektech. Lektorské celebrity, skvělé večerní programy, závěrečný prezentační festival. Setkání s přáteli z léta. Probíhá tradičně v Hradci Králové, Praze, Brně a od loňska nově v Hereckém muzeu v Ratibořicích. Více informací ZDE.

 

 

HERECKÉ VÍKENDOVKY TOMÁŠE MAGNUSKA

Dvoudenní intenzivní workshop filmového herectví. Celé dva dny se Vám bude Tomáš individuálně věnovat. Zaměříte se čistě na práci před kamerou a Vaše herecké schopnosti. Součástí kurzu je také wellness zdarma.  Více info ZDE.

 

 

PŘÍPRAVA NA PŘIJÍMAČKY NA HERECKÉ ŠKOLY

Individuální a velmi intenzivní kurz směřující k úspěšnému složení přijímacích zkoušek na DAMU, JAMU či konzervatoř. Pravidelné delší blokové výuky o víkendech. Vhodné i pro dojíždějící. Příprava pod vedením několika špičkových lektorů. Absolventi kurzu mají vysokou úspěšnost u přijímaček. Více info ZDE.

 

 

VÁNOČNÍ AMBROZIÁDA – 13. ROČNÍK - OSLAVA 16. NAROZENIN AGENTURY

Víkend, který je vrcholem "ambroziádního roku". Na tento víkend se do Hradce Králové sjíždějí lektoři i účastníci ze všech koutů republiky, kteří se poznali na jarních, letních či podzimních kurzech. Účastníky čeká vánoční večírek, diskotéka, ale také umělecká práce na workshopech dle vlastního výběru. Více info ZDE.

 

 

JARNÍ AMBROZIÁDA V ČR

Jarní Ambroziáda je šestidenní intenzivní umělecký kurz, který probíhá o jarních prázdninách v Hereckém muzeu Viktorka v Ratibořicích. Účastníky čeká práce na projektu, ubytování v penzionu nebo také wellness. V přihlášce si mohou vybrat mezi divadelním a filmovým ateliérem.  Více info ZDE.

 

 

 

JARNÍ AMBROZIÁDA NA HORÁCH

Jarní prázdniny s Ambrozií v Alpách. Lyže, snowboard, natáčení filmů a spousta zábavy. Osvědčená lokalita ve Francii, velmi rozumné ceny. Na tuto akci bereme i rodiče jako doprovod. Více info ZDE.

 

 

 

LETNÍ AMBROZIÁDA pro pokročilé

Umělecká agentura Ambrozia ve spolupráci s divadlem F. X. Šaldy v Liberci pro Vás připravila úplnou novinku na léto 2016. Jedná se o týdenní výběrový kurz, který by měl svou odborností a náročností převyšovat běžné turnusy Letní Ambroziády. Je určen mládeži, ale poprvé také dospělým účastníkům. Více informací ZDE.

 

 

LETNÍ AMBROZIÁDA U MOŘE – TURNUSY V CHORVATSKU

Desetidenní tábor pro děti a teenagery v Chorvatsku – nejlevnější na českém trhu (od 6 990,- Kč). Ubytování v luxusní klimatizované vile v pokojích, plná penze, využití soukromého bazénu, zkušení vedoucí, atraktivní umělecký program, výlety. Na výběr ze 4 turnusů. Odjezdy z Prahy, Brna, Hradce Králové a Bratislavy. Více informací ZDE.

 

 

LETNÍ AMBROZIÁDA – TURNUSY V ČR A SR

Týdenní letní umělecký workshop pro mladé lidi od 8 do 19 let. Volba z oborů: herectví, film, muzikál, tanec, moderování. Lektorské celebrity. Praktická práce na projektech. Široká nabídka turnusů po celé prázdniny - v několika městech ČR a na Slovensku. Tradice od roku 2007 jako záruka kvality. Více informací ZDE.